Havaalanı Transferi

Ekonomik, orta sınıf ve lüx araç taleplerinizle sehir içi veya havalimanı teslimat ve teslim alma soförlü veya söforsüz araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Siz sadece havaalanına ineceginiz yada gideceginiz saati bilgi vermeniz yeterlidir.


Düğün Araçlari Kiralama

Düğün , Nişan ve Davet gibi özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yasatmak için Özel Düğün Araçlarımızı her zaman emrinize sunuyoruz. Çünkü sizlerin mutlulugu her seyden önce gelir.


Soförlü Araç Kiralama

Bir araca ihtiyacınız oldugu her an, özel gün ve gecelerde, misafirlerinizi karsılamanız gerektiginde, havalimanına gidis – dönüslerinizde transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Transfer hizmetinde size özel yeni ve konforlu bir araç ve takım elbiseli soförümüz tarafından karsılanacaksınız.


Filo Kiralama

ODABAŞI RENT A CAR, sundugu Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı saglamaktadır.

Elektronik Yol Kılavuzu & Bebek Koltuğu

Yeni servisimiz ile kaybolmak artık çok zor!
Ofisimizden araç kiralarken 15 TL + KDV ücret karsılıgında Elektronik yol kılavuzu (Navigasyon) ve bebek koltuğu talebinizi belirterek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Ayrıca söförlü araç kiralamalarda wifi hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

 

Odabaşı Oto Kiralama

Bebek Koltuğu

Odabaşı Oto Kiralama Expert

Wifi