Aydın Günlük Ev


Odabaşı rent a car ile keyifli yolculugun yanı sıra odabaşı günlük ev hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz

Aydın Merkez'de konakladığınız süre boyunca mükemmel bir konaklama geçirmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla bize güvenebilirsiniz.

ODABAŞI OTOMATİV TUR,İNŞ Ltd. Şti. kuruluşu Odabaşı Konaklama olarak öncelikli hedefimiz sizlere unutulmaz bir yaşam deneyimi sunmaktır.

Aydın Merkezde günlük ev kiralama hizmeti veren Odabaşı konaklama diğer konaklama firmalarından ayıran ve farklı kılan en önemli özelliği, güler yüzlü, tecrübe ve deneyimleri en üst noktadaki dinamik kadrosu ile sağlamış olduğu, koşulsuz şartsız konuk mutluluk ve memnuniyeti ile fokuslayıp yoğurduğu özenli, sıcak, samimi ve dürüst görev anlayışıdır.

 

Siz değerli konuklarımızın yaşam standartları ve beklentileri dikkate alınarak, dekore edilmiş odalarımızda, ferahlık, rahatlık, huzur ve emniyet her daim en ön planda tutulmuştur. Odalarımız ucuz, temiz, hijyenik ve eksiksizdir. Tüm odalarımız standart olarak ortopedik yatak, antialerjik yorgan, modern ve fonksiyonel banyosu ile, evinizden uzakta bile olsanız yinede kendinizi evinizde hissettirecek bir tasarıma sahiptir..

Odabaşı Konaklama

Stresli, upuzun bir günün koşuşturmasını ve yorgunluğunu unutup bir kenara bırakın, kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceğiniz konforlu, ucuz ve güvenli odalarımızda dinlenin, yepyeni birisi olarak yeni güne başlayın. Aydın Merkezde şehir merkezinde otel gibi tasarlanmış ODABAŞI APART’da hizmet veren www.aydindagunlukev.com adı altında yurdun çeşitli bölgelerinde uzun senelerde konaklama sektöründe kazanmış olduğu deneyimini, tecrübesini dünyanın her yerinden ağırladığı yerli, yabancı konuklarıyla paylaşmaya devam etmektedir..

1-Güleryüz, içtenlik ve saydamlık bizi biz yapan en temel faktörlerdir. Ana ilkemiz etkili, özenli ve en yüksek kalitede hizmet sunumu ile %100’e yaklaşan konuk memnuniyetidir.

2-Konuklarımızın gereksinimlerinin ötesine nasıl geçeriz sorusuna vakit ayırırız, yeni konseptler ve çözümler yaratma konularında azami çaba sarf ederiz.

3-Ekibimizin tüm üyeleri dinamik, güvenilir, sağlıklı ve yüzlerinden gülümseme eksik olmayan birer ev sahibidir. Önceliğimiz konuklarımızla kusursuz iletişim inşa etmek ve ekibimiz arasındaki sinerjiyi en üst düzeye taşımaktır.

MİSYONUMUZ;

Kaliteli hizmetlerini, evrensel bir konsept ile sunarak konuk memnuniyetini sağlamak, ülkemiz turizminin gelişimine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ;

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda konuk memnuniyetini ön planda tutan, sadakatli çalışanlarımız ile birlikte sektörde emsal olan, yenilikçi ve kurumsal bir marka olmaktır.
iletişim: 

Cep: 0546 253 7700

Tel: 0256 215 1020